aktualnosci

ePodloga.pl / Artykuły

EGGER prezentuje podłogę laminowaną MEGAFLOOR

03-09-2011, opracowanie: ePodloga.pl

 

 

Niejednokrotnie kuchnia, jadalnia i pokój mieszkalny planowane są jako jedna całość. Również przy przeżywających duży boom projektach modernizacyjnych okazuje się, że coraz częściej usuwane są ścianki działowe, aby powiększyć pomieszczenia. Z tego powodu EGGER opracował rozwiązanie dla podłóg laminowanych ze specjalnie długimi panelami, szczególnie popularnymi w otwartych pomieszczeniach.

 

Optyka XXL w poręcznym formacie

 

Szczególną cechą tego produktu jest to, że panele w formacie klasycznym o długości ok. 1,30 m są fazowane tylko na trzech krawędziach zewnętrznych. Dzięki dokładnemu złożeniu paneli wzdłuż niefazowanych krawędzi powstaje optycznie panel o długości prawie 2,60 m, fazowany z czterech stron. Fazowanie obejmuje tym samym dwa panele, postrzegane jako jeden. Wzór kontynuowany jest w sposób ciągły przez oba panele, w ten sposób sprawiają one autentyczne wrażenie jednego długiego panela.

 

 

EGGER świadomie stawia na kombinację krótkich paneli. Zauważono bowiem, że długimi panelami trudno jest manipulować - pracownikom marketów jak i klientom. Klienci mają trudności z transportowaniem długich paneli w samochodzie i przenoszeniem ich do mieszkania; również układanie jest bardziej skomplikowane. Markety budowlane natomiast mają ten problem, że długie panele często zajmują kilka stanowisk paletowych. Również obróbka wykańczająca jest przy długich panelach utrudniona. „Dzięki naszemu rozwiązaniu ‚1+1=XXL’ problemy te nie istnieją“, mówi Michael Gerbl, kierownik działu marketingu i zarządzania produktem w firmie EGGER Retail Products.

 

 

Tagi: egger, wiadomości, news, panele

drukuj Drukuj | pobierz Pobierz | polecanie Poleć znajomemu | ulubione Ulubione | dyskusja Forum
Ocena: ocena 1 ocena 2 ocena 3 ocena 4 ocena 5

Wszystkie artykuły


| 1 | 2 | Pokaż wszystkie


Deska Barlinecka


Statystyki

O nas / Kontakt / Regulamin / Banery / Linki / Wszystkie artykuły / Mapa serwisu
Interesuje Cie współpraca? Zajrzyj do działu Reklama
Projekt i realizacja: iTools
2010, ePodloga.pl , wszystkie prawa zastrzeżone.