aktualnosci

ePodloga.pl / Artykuły

ePodloga ma już ponad rok!
Opracowanie: ePodloga, 23.10.2010

Tak, jesteśmy z wami już ponad rok! Oficjalnie serwis ePodloga ruszył 1 grudnia 2009 roku, ale już w październiku powstawały na naszym blogu pierwsze artykuły i pierwsze zarysy tego, co chcieliśmy stworzyć. Ciągle staramy się pisać dla was coraz lepiej i dostarczać wam artykuły przydatne, ciekawe i fachowe. Dziękujemy wszystkim, którzy są z nami i odwiedzają nasz serwis. Mamy też nadzieje, że będzie nas coraz więcej. Chcemy być jeszcze lepsi, a to może stać się tylko dzięki wam. Jeszcze raz - dziękujemy.

Przygotowaliśmy też z okazji naszej małej rocznicy kilka ciekawych rzeczy.

RSS

rss
Przygotowaliśmy w końcu nasz kanał RSS. Subskrybując go mogą Państwo otrzymywać najnowsze artykuły i stale być na bieżąco.

FaceBook

W końcu pojawiliśmy się również na FaceBooku. Będziemy zaszczyceni jeżeli zgodzą się Państwo dołączyć do naszych fanów. A na facebooku - najciekawsze artykuły, aktualności z życia serwisu i wiele ciekawych niespodzianek.

Branża

Postanowiliśmy stworzyć jeszcze jeden dział - artykuły branżowe. Dla wszystkich producentów, dystrybutorów, wykonanawców i ludzi związanych z branżą pokryć podłogowych. W dziale będziemy prezentować najnowsze produkty, usługi, producentów i wszystko co związane z przemysłem podłogowym. Tym samym zachęcamy do kontaktu wszystkich, którzy mają do powiedzenia coś w tym temacie. Chętnie nawiążemy każdą współprace.

Newsletter

Bądź z nami na bieżąco. Zapisz się do newslettera i otrzymuj najnowsze wieści i artykuły na maila.


Reklama

Już od listopada zobaczą Państwo na łamach serwisu reklamy różnych producentów i innych serwisów branżowych. Podpisaliśmy umowe z firmą CORMEDIA i jesteśmy na etapie planowania kampani reklamowej. Mamy nadzieje, że dzięki reklamie znajdą Państwo różne ciekawe strony i rozwiązania.

Kupujesz podłoge? - Zajrzyj tu!

Zebraliśmy dla Państwa 74 najważniejsze artykuły z naszego serwisu w jednym miejscu. Jeżeli przymierzają się Państwo do zakupu podłogi warto odwiedzić to miejsce. Mamy nadzieje, że pomoże ono w dokonaniu odpowiedniego wyboru. Zapraszamy!
Kupujesz podłoge? Zajrzyj tu!

Mamy też coś na rozerwanie. Artykuł Oryginalne wycieraczki cieszy się niezwykłą popularnością w naszym serwisie. Ponad 60 tysięcy wyświetleń! Dlatego też przygotowaliśmy dla Państwa kolejną serie zabawnych i ciekawych wycieraczek pod drzwi.
Oryginalne Wycieraczki cz.2

Wcale nie zamierzamy zwalniać tempa. Wkrótce kolejne zmiany i nowości. Bądź z nami. Dziękujemy!
Tagi: epodloga,rocznica,rok,aktualnosci,e-podloga,podloga

drukuj Drukuj | pobierz Pobierz | polecanie Poleć znajomemu | ulubione Ulubione | dyskusja Forum
Ocena: ocena 1 ocena 2 ocena 3 ocena 4 ocena 5

Wszystkie artykuły


| 1 | 2 | Pokaż wszystkie


Deska Barlinecka


Statystyki

O nas / Kontakt / Regulamin / Banery / Linki / Wszystkie artykuły / Mapa serwisu
Interesuje Cie współpraca? Zajrzyj do działu Reklama
Projekt i realizacja: iTools
2010, ePodloga.pl , wszystkie prawa zastrzeżone.