aktualnosci

ePodloga.pl / Artykuły

Wielki Finał Akademii Mistrzów Sprzedaży Baltic Wood!

10-10-2011, opracowanie: ePodloga.pl, źródło: BalticWood

 

 

Już 27 października w murach XVII-wiecznej budowli Opactwa Cystersów rozpocznie się Wielki Finał Akademii Mistrzów Sprzedaży – programu organizowanego przez firmę Baltic Wood dla Autoryzowanych Dystrybutorów marki. W szkoleniu wezmą udział najlepsi z najlepszych.

 

III Odsłona Akademii jest skierowana do osób, które uzyskały najlepsze wyniki w testach kończących wcześniejsze etapy szkolenia oraz wygenerowały największą sprzedaż produktów marki. W Wielkim Finale wezmą więc udział prawdziwi Mistrzowie Sprzedaży – podkreśla Dominika Chwastek z działu marketingu firmy. – Jednocześnie udział w ostatnim ze szkoleń jest ukoronowaniem całego cyklu oraz nagrodą za konsekwencję, wyniki i wytrwałość.

 

Przez dwa dni w okazałym Hotelu Podklasztorze uczestnicy pod okiem ekspertów, będą poszerzać wiadomości z dziedziny podłóg drewnianych i nie tylko. Mistrzowie Sprzedaży zostaną zaproszeni m.in. na prowadzony przez znakomitego trenera Tomasza Krawczyka instruktaż sprzedażowy, prezentujący najbardziej zaawansowane techniki sprzedaży, negocjacji, rozmowy z trudnym klientem.

 

Goście wysłuchają także wykładu prowadzonego przez Aleksandra Kalinowskiego, Rzeczoznawcę Związku Rzeczoznawców z zakresu parkieciarstwa i posadzek drewnianych, który przedstawi m.in. najważniejsze zagadnienia z zakresu norm konsumenckich. Profesjonalni partnerzy marki Baltic Wood™ zaprezentują natomiast najskuteczniejsze metody pielęgnacji, ochrony i montażu trójwarstwowej podłogi drewnianej.

 

Po części teoretycznej uczestnicy zostaną zaproszeni na ekscytujący wieczór pełen niespodzianek.

 

 

Przypomnijmy. W pierwszej, majowej odsłonie zatytułowanej „Baltic Wood = Podłogi Doskonałe” uczestnicy, oprócz pozyskania wiedzy teoretycznej, odwiedzili także samo serce Baltic Wood - fabrykę w Jaśle, przekonując się – krok po roku – jak powstają produkty i jak wygląda cały proces: od pozyskania surowca, przez cięcie, wykończenie i sortowanie, aż do pakowania ostatecznego wyrobu.

 

Natomiast podczas przebiegających pod hasłem „Ekspert w sprzedaży podłóg Baltic Wood” czerwcowych warsztatów, biorący udział w szkoleniu musieli wykazać się znajomością argumentów sprzedażowych i umiejętnością rozmowy z klientem także w praktyce. Uczestnicy podkreślali dużą wagę tego typu zajęć, gdyż ich kompetencje oceniane były przez profesjonalnego trenera, który natychmiast korygował błędy i udzielał cennych wskazówek.

 

 

Tagi: podłogi drewniane, sprzedaż, deska,

drukuj Drukuj | pobierz Pobierz | polecanie Poleć znajomemu | ulubione Ulubione | dyskusja Forum
Ocena: ocena 1 ocena 2 ocena 3 ocena 4 ocena 5

Wszystkie artykuły


| 1 | 2 | Pokaż wszystkie


Deska Barlinecka


Statystyki

O nas / Kontakt / Regulamin / Banery / Linki / Wszystkie artykuły / Mapa serwisu
Interesuje Cie współpraca? Zajrzyj do działu Reklama
Projekt i realizacja: iTools
2010, ePodloga.pl , wszystkie prawa zastrzeżone.