aktualnosci

ePodloga.pl / Artykuły

Baltic Wood przyjazny dla Twojego Domu

20-09-2011, opracowanie: ePodloga.pl, źródło: Baltic Wood

 

 

Ekskluzywne podłogi drewniane Baltic Wood z linii Elite Line otrzymały tytuł “Produkt Przyjazny dla Mojego Domu 2012”. Zawierająca najmodniejsze w tym sezonie podłogi we wzorze pełnej deski kolekcja zyskała uznanie Kapituły Konkursu m.in. dzięki funkcjonalnym cechom produktów, które wytwarzane są w zgodzie z naturą.

 

Z otrzymanego wyróżnienia cieszymy się tym bardziej, iż trafia ono do nas po raz kolejny – mówi Dominika Chwastek z firmy Baltic Wood. – To potwierdzenie, że zarówno klienci, jak i eksperci doceniają nasze produkty, ich jakość i estetykę wykonania. Odczuwamy ogromną satysfakcję, tworząc naturalne i modne podłogi drewniane przyjazne dla domu oraz jego mieszkańców.

 

 

Redakcja Poradnika Budowlanego MÓJ DOM oraz Kapituła Nagrody przyznając tytuł “Produkt Przyjazny Dla Mojego Domu 2012” trójwarstwowym podłogom drewnianym zwróciła szczególną uwagę na funkcjonalne cechy produktu: między innymi odporność trójwarstwowych desek na zmiany wilgotności i temperatury, łatwy sposób montażu dzięki wykorzystaniu bezklejowego systemu Baltic LOC i trwałość popartą 30-letnią gwarancją.

 

Doceniono również fakt, iż podłogi z linii Eline Line powstają w zgodzie z naturą. Drewno wykorzystywane do ich wyrobu pochodzi wyłącznie ze sprawdzonych źródeł, w tym z lasów certyfikowanych FSC. Dodatkowo produkty posiadają certyfikat ISO 14001 oraz świadectwo M1 zapewniające, że spełniają one najwyższe normy w zakresie emisji szkodliwych substancji chemicznych.

 

Tagi:

drukuj Drukuj | pobierz Pobierz | polecanie Poleć znajomemu | ulubione Ulubione | dyskusja Forum
Ocena: ocena 1 ocena 2 ocena 3 ocena 4 ocena 5

Wszystkie artykuły


| 1 | 2 | Pokaż wszystkie


Deska Barlinecka


Statystyki

O nas / Kontakt / Regulamin / Banery / Linki / Wszystkie artykuły / Mapa serwisu
Interesuje Cie współpraca? Zajrzyj do działu Reklama
Projekt i realizacja: iTools
2010, ePodloga.pl , wszystkie prawa zastrzeżone.