aktualnosci

ePodloga.pl / Artykuły

TARGBUD 2012 - Katowice - Międzynarodowe Targi Budownictwa Mieszkaniowego, Modernizacji i Wykończenia Wnętrz.

23-03-2012, opracowanie: ePodloga.pl

 

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w 27. edycji Targów Budownictwa Mieszkaniowego, Modernizacji i Wykończenia Wnętrz TARGBUD 2012, które odbędą się dniach 13 – 15 kwietnia 2012 roku. W tych dniach Katowice staną się centrum branży budowlanej i wnętrzarskiej.

 

Do udziału zapraszamy firmy budowlane, remontowe, projektujące wnętrza, zajmujące się produkcją i montażem pokryć i konstrukcji dachowych, stolarką budowlaną, producentów materiałów budowlano – konstrukcyjnych, urządzeń i systemów instalacyjnych, materiałów wyposażenia wnętrz. Firmy świadczące usługi budowlane i finansowe, instalacyjne i pomiarowe.

 

Miło nam będzie gościć producentów i dystrybutorów urządzeń do wytwarzania ciepła, systemów regulacji i pomiarów, firmy zajmujące się zabezpieczeniem i ochroną mienia, a także świadczące usługi w zakresie projektowania, instalacji i konserwacji systemów ochrony, developerów, agencje nieruchomości, wydawnictwa branżowe.

 

Zachęcamy do udziału tych handlowców, którzy są zainteresowani kontaktami z ludźmi budującymi domy jednorodzinne, wielorodzinne lub mieszkania. W bliskim sąsiedztwie targów mieszka ponad 4 miliony ludzi. To rynek konsumencki, który powinien zwrócić uwagę nawet największych firm w branży budowlanej.

 

 

Główna prezentacja targowa obejmować będzie stolarkę budowlaną, pokrycia i konstrukcje dachowe, elewację i izolację dachową, materiały budowlano-konstrukcyjne, wiążące, ścienne, stropowe, urządzenia i systemy instalacyjne, materiały wykończeniowe, materiały wyposażenia wnętrz, elementy wyposażenia zewnętrznego, m.in. ogrodzenia, bramy, a także maszyny, narzędzia jak również usługi budowlane i finansowe.

 

Targi uzupełniać będą: Salon Budownictwa Ekologicznego, Pomiaru i Oszczędności Ciepła oraz Źródeł energii INTERECO-ECODOM, i Salon Technik Zabezpieczeń SAVEX. Targom towarzyszyć będzie bogaty program pokazów, wykładów i seminariów. Zapraszamy do udziału w konkursach na "Najlepszy Produkt Targbud 2012" i "Najładniejsze stoisko Targbud 2012".

 

TARGI Z TRADYCJĄ W NOWYM FORMACIE

 

Zapraszamy do udziału w najważniejszych TARGACH branży budowlanej w południowej Polsce.

 

GWARANTUJEMY:

 

- bezpośredni dostęp do 4,5-mln rynku odbiorców

 

- nowoczesną i profesjonalną infrastrukturę wystawienniczą

 

- doświadczenie, profesjonalizm, rzetelność

 

- dogodny dojazd i obszerne parkingi.

 

Udział w Targach daje Państwu możliwości poznania swoich klientów, wypromowania nowego produktu, sprzedaży produktów i usług oraz obserwacji działań konkurencji.

 

TRADYCJA TARGÓW

 

Targi TARGBUD są organizowane w Katowicach po raz 26-ty.

 

DO TEJ PORY TO:

 

- 6 000 firm z kraju i zagranicy,

 

- 100 000 m2 powierzchni ekspozycyjnej,

 

- 220 000 waszych klientów.

 

Zachowanie najwyższych standardów poprzednich edycji, a także troska o rozwój i podnoszenie jakości usług, jest gwarancją sukcesu dla uczestników targów TARGBUD.

 

NOWE FORMY PREZENTACJI

 

- branżowe kino targowe,

 

- konkursy firmowe,

 

- pokazy instruktażowe,

 

- kącik nowości,

 

- pakiety prasowe,

 

- pakiety sponsorowane.

 

Wszystko, aby zdobyć zaufanie.

 

Tagi: targi, Katowice, budownictwo, wykończenie wnętrz

drukuj Drukuj | pobierz Pobierz | polecanie Poleć znajomemu | ulubione Ulubione | dyskusja Forum
Ocena: ocena 1 ocena 2 ocena 3 ocena 4 ocena 5

Wszystkie artykuły


| 1 | 2 | Pokaż wszystkie


Deska Barlinecka


Statystyki

O nas / Kontakt / Regulamin / Banery / Linki / Wszystkie artykuły / Mapa serwisu
Interesuje Cie współpraca? Zajrzyj do działu Reklama
Projekt i realizacja: iTools
2010, ePodloga.pl , wszystkie prawa zastrzeżone.