aktualnosci

ePodloga.pl / Artykuły

Witamy w serwisie ePodloga.pl

01-12-2009, wszystko co chciałbyś wiedzieć o swojej podłodze…

 

Witamy w pierwszym tak obszernym serwisie poświęconym podłogom i wszystkiemu, co z nimi związane. Należy zdać sobie sprawę, że podłogi są częścią przestrzeni, jednym z elementów wystroju wnętrz, który powinien być dobierany w zestawieniu z pozostałymi komponentami otoczenia. Dlatego nie chcieliśmy stworzyć monotematycznego portalu i mamy nadzieje, że udało nam się tego uniknąć. Tematem przewodnim są podłogi, jednakże w serwisie znaleźć można artykuły związane z remontami, wystrojem wnętrz, finansami, czyszczeniem, czyli generalnie wszystko o naszych domach i mieszkaniach.

Serwis ePodloga.pl, to przede wszystkim kompendium wiedzy, które mamy nadzieje pomoże państwu ilekroć będziecie potrzebować informacji. Podstawowym założeniem, na jakie stawialiśmy, jest fachowość i profesjonalność. Wszystkie artykuły są poparte rzeczową wiedzą i sporym doświadczeniem. Pozwala nam to, stawać w jednym szeregu z innymi konkurencyjnymi dużymi portalami.

Chciałoby się zapytać, po co kolejny portal informacyjny o takiej tematyce? Otóż, Polskie strony wciąż nie dostarczają nam rzetelnej wiedzy na interesujące nas zagadnienia. Bardzo ciężko o serwisy podsumowujące i zbierające w jednym miejscu całą wiedzę. Internet odgrywa coraz ważniejszą role odnośnie źródła informacji w naszym życiu. Chcemy wiedzieć dużo, chcemy doskonalić nasze wnętrza by żyło nam się wygodniej i przyjemniej. Chcemy zostać dekoratorami naszych własnych domów. Wystrój wnętrz to hobby sprawiające ogromną satysfakcję. Mamy nadzieje, że odwiedzicie państwo nie raz nasz portal, który to hobby pomoże rozwijać.

Mamy ogromną nadzieję, że będziecie drodzy użytkownicy aktywnie uczestniczyć w życiu serwisu kreując go razem z nami. Gorąco zachęcamy do komentowania, pisania artykułów, wypowiadania się i prezentowania swoich opinii na forach i w galeriach. Być może portal ePodloga.pl z czasem stanie się czymś więcej niż tylko portalem informacyjnym.

Zatem, witamy na pokładzie. Choć może lepiej byłoby powiedzieć: Witamy na podłodze :-)

Redakcja ePodloga.pl

Tagi:

drukuj Drukuj | pobierz Pobierz | polecanie Poleć znajomemu | ulubione Ulubione | dyskusja Forum
Ocena: ocena 1 ocena 2 ocena 3 ocena 4 ocena 5

Wszystkie artykuły


| 1 | 2 | Pokaż wszystkie


Deska Barlinecka


Statystyki

O nas / Kontakt / Regulamin / Banery / Linki / Wszystkie artykuły / Mapa serwisu
Interesuje Cie współpraca? Zajrzyj do działu Reklama
Projekt i realizacja: iTools
2010, ePodloga.pl , wszystkie prawa zastrzeżone.