design

ePodloga.pl / ArtykułyOryginalne wycieraczki pod drzwi

ePodloga.pl, 09.01.2010

 

Wycieraczki drzwiowe to jeden z pierwszych elementów wystroju naszego domu. Można śmiało zaryzykować stwierdzenie, że to one tworzą już niejako obraz całego domu godnie go reprezentując. Jak powszechnie wiadomo pierwsze wrażenia są najważniejsze i to one budują w nas pozytywne opinie na temat całego domu. Czasami nie mamy możliwości, głównie za sprawą barier finansowych wpłynąć na niektóre elementy wystroju, wycieraczki drzwiowe są natomiast tanim i bardzo oryginalnym sposobem podniesienia estetycznego waloru naszych domów. W artykule tym przedstawiamy 10 najciekawszych naszym zdaniem rozwiązań, których z pewnością nasi goście nie zapomną (:

 

binary_mat.jpg

Kod Binarny

Kod binarny to reprezentacja liczby zapisana za pomocą zer i jedynek. Taka wycieraczka to oryginalny design, który pasuje niemal wszędzie i jest idealnym rozwiązaniem do każdego z domów.

come_in_go_away.jpg

Come In/ Go away

To z pewnością jeden z najbardziej unikatowych i genialnych pomysłów, jeśli chodzi o grę słów. Czytany normalnie da napis „wejdź” (z ang. come In), czytany do góry nogami to już „odejdź” (z ang. go away). Kolejność, w jakiej będziemy witać i żegnać gości zależy od nas (:

31+b-KqFiRL._SL500_AA230_ copy.jpg

Uwaga, pies!

Jak skutecznie odstraszyć niechcianych gości? Przestraszyć ich naszym groźnym czworonogiem. Tabliczki przed drzwiami mogą nie wystarczyć. Nadgryziona wycieraczka lepiej uzmysłowi intruzom powagę sytuacji (:

61v+T-+4Q5L._SS400_ copy.jpg

Meta

Są takie dni, kiedy przez cały czas myślimy żeby tylko znaleźć się w domu. Wtedy widząc wycieraczkę z linią mety poczujemy się jak maratończyk po długim biegu (:

1 copy.jpg

To ja

A to wycieraczka dla osób, które mają problemy z gośćmi, którzy nie wycierają butów. Może taka wycieraczka przypomni im o tym, o czym zapominają.

Kosmici atakują

W wycieraczce tej zastosowano specjalny kosmiczny sensor wyczuwania intruzów. Zasada jest prosta – stajemy na wycieraczce, a ta wskazuje nam zapalając diody LED z jak bardzo odległej jesteśmy planety (:

3.jpg

Nakaz

Prosty napis na wycieraczce idealnie może zobrazować nasze nastawienie względem niechcianych i nieoczekiwanych wizyt. Cenne rozwiązanie dla osób ceniących sobie niezmącony niczym spokój domowego ogniska (:

barcode.jpg

Kod kreskowy

Alternatywa dla kodu binarnego. Równie ciekawe i oryginalne rozwiązanie dla domu z pomysłem.

hare_hippo.jpg

Zwierzęta

Wycieraczki idealne dla osób kochających zwierzęta i chcących tą miłość pokazać wszędzie tam gdzie to tylko możliwe. Albo po prostu rozwiązanie dla osób lubiących oryginalne pomysły (:

Localhost

Wycieraczka dla wtajemniczonych (:

 

 

Tagi:

drukuj Drukuj | pobierz Pobierz | polecanie Poleć znajomemu | ulubione Ulubione | dyskusja Forum
Ocena: ocena 1 ocena 2 ocena 3 ocena 4 ocena 5

Wszystkie artykuły


| 1 | 2 | 3 | 4 | Pokaż wszystkie


Deska Barlinecka


Statystyki

O nas / Kontakt / Regulamin / Banery / Linki / Wszystkie artykuły / Mapa serwisu
Interesuje Cie współpraca? Zajrzyj do działu Reklama
Projekt i realizacja: iTools
2010, ePodloga.pl , wszystkie prawa zastrzeżone.