design

ePodloga.pl / Artykuły

Pozłacane płytki - Luksus na ścianach
Opracowanie: ePodloga, 04.07.2010

Pozłacane płytki

Nic bardziej nie symbolizuje luksusu i bogactwa, jak złoto. To ono jest symbolem elegancji, czystości, piękna, to ono kojarzy nam się z jakością, doskonałością i z wyższością. Niezależnie od tego czy to w jubilerstwie, modzie, czy w dekoracji złoto jest wyraźnym wyznacznikiem w designie, nadając wszystkiemu dużej klasy i dostojności. W przypadku dekoracji wnętrz złoto dodaje niezwykłego stylu i charakteru naszym wnętrzą. Nie mogą pozwolić sobie na nie wszyscy, dlatego jest tak unikalne i niezwykłe. Poniżej prezentujemy kilka przykładów luksusu złota w płytkach ceramicznych.

Złote kafelki od Steulera

Pozłacane płytki

Gustowne luksusowe płytki od Steulera dodają niezwykłej elegancji w designie wnętrz. Dostępne w wersjach ściennych i podłogowych, czyniąc z pokoji królewskie rezydencje.

Mosaico Doro

Pozłacane płytki

Kolekcja Doro to 24-karatowe złoto w połączeniu z innymi cennymi metalami. Sprawia wrażenie niezwykle mocnych i trwałych. W zestawieniu z odpowiednim umeblowaniem dodaje niezwykłego charakteru i mocy. Idealne do łazienek i pokoi gościnnych. Koniecznie w zestawieni z ciemnymi kolorami.

Pareti d'Autore

Pozłacane płytki

Nieco w stylu retro-rzymskim. Niezwykle unikalne, z bardzo klasowym designem. W połączeniu z platyną ślni swoim bogactewm.

Dune

Pozłacane płytki

Niezwykle dbałe o szczegóły perfekcyjne płytki z kolekcji Dune od Damasco czynią wnętrze perfekcyjne i dostojne.

Graniti Flandre

Pozłacane płytki

Luksusowe kafelki od włoskiej firmy Graniti Flandre z pewnością dodadzą stylu i animuszu wnętrzą. Największe imponujące wrażenie czynią na dużych przestrzeniach. Każdym centymetrem kuszą luksusem i bogactwem.

Cris Design

Pozłacane płytki

Idealne zarówno na pokrycia podłogowe jak i ścienne. Powalające tekstury sprawiają wrażenie bardzo wytwornie. Pasują do apartamentów i drogich hoteli.


Iris Ceramica

Pozłacane płytki

Najbardziej nietypowe z wszystkich w zestawieniu płytki od Iris Ceramica. Mocne i wyraziste kolory.

Wild Thing Colonial

Pozłacane płytki

Stylizowane na paskowaną zebre, warte każdej ceny. Docenione przez wielu projektantów z całego świata, idealne na ściany łazienkowe, dodają pomieszczeniu egzotyki i eteryczności. Bardzo luksusowe.

Kiss Gustav Klimt

Pozłacane płytki

Połączenie retro z bogactwem złota. To najbardziej artystyczne płytki z wszystkich zaprezentowanych. Cena jednej kafelki to jedynie $615 dolarów.
Tagi: złoto,luksus,płytki,ceramiczne,drogie

drukuj Drukuj | pobierz Pobierz | polecanie Poleć znajomemu | ulubione Ulubione | dyskusja Forum
Ocena: ocena 1 ocena 2 ocena 3 ocena 4 ocena 5

Wszystkie artykuły


| 1 | 2 | 3 | 4 | Pokaż wszystkie


Deska Barlinecka


Statystyki

O nas / Kontakt / Regulamin / Banery / Linki / Wszystkie artykuły / Mapa serwisu
Interesuje Cie współpraca? Zajrzyj do działu Reklama
Projekt i realizacja: iTools
2010, ePodloga.pl , wszystkie prawa zastrzeżone.