O nas


ePodloga.pl jest informacyjnym portalem internetowym. Tematem przewodnim w serwisie są podłogi, jednakże na jego łamach poczytać można o wielu innych użytecznych rzeczach w tym między innymi: dekoracji i wystroju wnętrz, czyszczeniu, finansach związanych z remontami i renowacjami naszych domów ,czy też o ciekawostkach i poradach związanych z majsterkowaniem.

Na rynku internetowym działamy od 1 grudnia 2009r. Od tego czasu staramy się doskonalić i ulepszać serwis na wszelkie możliwe sposoby. Oprócz możliwości czytania, oceniania i komentowania artykułów ePodloga.pl świadczy wiele innych przydatnych klientom funkcji takich jak: możliwość znajdowania fachowców i firm w okolicy, możliwość wycenienia kosztów remontu lub na przykład możliwość wypowiadania się i prezentowania opinii na forum.

Mamy nadzieję ,że zadowoleni są państwo z działania i postępów czynionych przez serwis. Zachęcamy też do ponownych odwiedzin lub też nawet współpracy ,która to niezależnie od formy i rodzaju jest bardzo pożadana i wskazana. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: redakcja@ePodloga.pl

Pozdrawiamy, zespół ePodłoga.pl


O nas


O nas / Kontakt / Regulamin / Banery / Linki / Wszystkie artykuły / Mapa serwisu
Interesuje Cie współpraca? Zajrzyj do działu Reklama
Projekt i realizacja: iTools
2010, ePodloga.pl , wszystkie prawa zastrzeżone.