Regulamin


1. Korzystanie z Portalu
Korzystanie z portalu jest bezpłatne Portal ma charakter informacyjny i jego główną tematyką są pokrycia podłogowe i wszystko co z nimi związane. Portal dostępny jest dla każdego użytkownika Internetu. Korzystając z Portalu użytkownik przyjmuje do wiadomości i akceptuje warunki niniejszego Regulaminu.

2. Odpowiedzialność:
ePodloga.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek skutki wykorzystania przez Użytkowników informacji uzyskanych za pośrednictwem Portalu, a w szczególności za konsekwencje podjętych na ich podstawie decyzji finansowych. Dane publikowane w Portalu pochodzą z wiarygodnych, sprawdzonych, publicznie dostępnych źródeł i według najlepszej wiedzy ePodloga.pl są rzetelne.

Wszelkie Prezentowane w Portalu poglądy, opinie i komentarze stanowią wyraz osobistej wiedzy i poglądów ich autorów, nie powinny być interpretowane w żaden inny sposób.

3.Warunki techniczne
Portal ePodloga.pl nie ma wpływu na niektóre problemy związane np. z uszkodzeniem serwera lub przerwami w jego dostępności. Zakupiony serwer jest własnością firmy OVH.pl i to ona świadczy portalowi usługe jego odpłatnego użytkowania. Portal ePodloga.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie ograniczenia związane z dostępnością jego treści.

4.Prawa autorskie
ePodloga.pl oferując użytkownikom dostęp do informacji rozpowszechnianych za pośrednictwem Portalu zwraca szczególną uwagę na konieczność respektowania praw autorskich wynikających z Ustawy z dnia 04.02.1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.)

ePodloga.pl informuje, że Portal zawiera teksty chronione prawem autorskim, znaki towarowe, logo i inne oryginalne materiały, oraz przyjęty układ i dobór kolorów, stanowią przedmiot ochrony praw autorskich i pokrewnych.

Wykorzystywanie treści Portalu w celach zarówno komercyjnych jak i niekomercyjnych odbywać się może za pisemną zgodą ePodloga.pl

Wszelkie obrazy graficzne są zakupione bądź też pozyskane legalną drogą przez portal ePodloga.pl i należą do jego własności. Wszelkie próby ich rozpowszechniania są niezgodne z prawem.

5.Polityka prywatności:
ePodloga.pl w celu ochrony prywatności Użytkowników portalu nie wymaga przedstawienia jakichkolwiek danych, pozwalających na identyfikację Użytkownika. Dostęp do wszelkich informacji merytorycznych portalu nie wymaga od Użytkownika pozostawienia informacji poufnych.

Dane uzyskane poprzez wypełnione ankiety, wnioski, formularze mają dla portalu ePodloga.pl charakter wyłącznie informacyjny, a ich wyniki są wykorzystywane wyłącznie do wewnętrznych potrzeb firmy zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 z dnia 29.10.1997 poz. 833).

6.Postanowienia końcowe:
ePodloga.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności - cywilnej, karnej i administracyjnej, za korzystanie przez użytkowników z Portalu w sposób sprzeczny z zaleceniami tego regulaminu.

ePodloga.pl zastrzega sobie prawo do jednostronnego dokonywania zmian i modyfikacji niniejszego regulaminu. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: redakcja@ePodloga.pl.pl

Życzymy owocnego korzystania z Portalu Z wyrazami szacunku redakcja portalu ePodloga.pl

regulamin


O nas / Kontakt / Regulamin / Banery / Linki / Wszystkie artykuły / Mapa serwisu
Interesuje Cie współpraca? Zajrzyj do działu Reklama
Projekt i realizacja: iTools
2010, ePodloga.pl , wszystkie prawa zastrzeżone.