Wyniki wyszukiwania:

2009-10-01
10 powodów dla których warto wybrać panele laminowane
Panele mają wielką rzesze swoich sympatyków i równie dużą liczbę swoich przeciwników, którzy uparcie uważają je za produkty gorszej kategorii. Czy panele są najlepszym rodzajem posadzek ciężko ocenić. Jedno jest natomiast pewne. Cieszą się bardzo dużą popularnością ,która z roku na rok wzrasta, a na daną chwilę czyni nas czwartym krajem w Europie jak chodzi o sprzedaż. Zawdzięczać to może wielu swoim zaletom. My spróbujemy przyjrzeć się dziesięciu najistotniejszym.
2009-10-12
Historia podłóg - panele laminowane
Panele laminowane to jedno z największych odkryć w dziedzinie pokryć podłogowych ostatnich kilkunastu lat. Przyjęte od razu z dużym zainteresowaniem stały się jednym z najpopularniejszych materiałów i obecnie ich sprzedaż każdego roku rośnie. Ich największą zaletą jest cena i łatwość montażu. Ułożyć może je każdy uzbrojony tylko w piłę ręczną ołówek i kliny dylatacyjne, a cena czyni je jednym z najtańszych obecnie na rynku materiałów ,którymi zdobimy nasze podłogi. Tym połączeniem nie trzeba było długo przekonywać ludzi, którzy sami szybko zorientowali się ,że to jest to czego potrzebowali za tą cenę. Ale zacznijmy wszystko od początku.
2009-09-11
Panele laminowane - Statystyki sprzedaży (2008)
Statystyki pochodzą z oficjalnej strony EPLF (European Producers of Laminate Flooring). Komitet ten prezentuje i publikuje corocznie zestawienia oparte na ilości sprzedaży z roku poprzedniego. Dane te dotyczą tylko europejskich producentów ,którzy są członkami EPLF.
2009-11-09
Układamy panele laminowane
Panele podłogowe to obecnie jeden z najpopularniejszych rodzajów posadzek. Wysokie słupki sprzedaży zawdzięczać może on między innymi łatwości montażu. Przy odrobinie umiejętności technicznych i z kilkoma podstawowymi narzędziami jesteśmy w stanie ułożyć taką podłogę sami w kilka godzin. Podłogi takiej również w żaden sposób nie wykańczamy lakierami czy olejami. Sprawia to ,że nie potrzebujemy do tego fachowych firm, a to z kolei odejmuje od całości naszych wydatków koszt usługi układania co tym bardziej uatrakcyjnia bardzo przystępną cenę tego typu posadzek. Z drugiej strony nie należy samego układania zbytnio bagatelizować.


znalezionych artykulów: 4Szukana Fraza/słowo to: laminowaneO nas / Kontakt / Regulamin / Banery / Linki / Wszystkie artykuły / Mapa serwisu
Interesuje Cie współpraca? Zajrzyj do działu Reklama
Projekt i realizacja: iTools
2010, ePodloga.pl , wszystkie prawa zastrzeżone.