Wyniki wyszukiwania:

2009-10-01
10 powodów dla których warto wybrać panele laminowane
Panele mają wielką rzesze swoich sympatyków i równie dużą liczbę swoich przeciwników, którzy uparcie uważają je za produkty gorszej kategorii. Czy panele są najlepszym rodzajem posadzek ciężko ocenić. Jedno jest natomiast pewne. Cieszą się bardzo dużą popularnością ,która z roku na rok wzrasta, a na daną chwilę czyni nas czwartym krajem w Europie jak chodzi o sprzedaż. Zawdzięczać to może wielu swoim zaletom. My spróbujemy przyjrzeć się dziesięciu najistotniejszym.
2009-10-12
Historia podłóg - panele laminowane
Panele laminowane to jedno z największych odkryć w dziedzinie pokryć podłogowych ostatnich kilkunastu lat. Przyjęte od razu z dużym zainteresowaniem stały się jednym z najpopularniejszych materiałów i obecnie ich sprzedaż każdego roku rośnie. Ich największą zaletą jest cena i łatwość montażu. Ułożyć może je każdy uzbrojony tylko w piłę ręczną ołówek i kliny dylatacyjne, a cena czyni je jednym z najtańszych obecnie na rynku materiałów ,którymi zdobimy nasze podłogi. Tym połączeniem nie trzeba było długo przekonywać ludzi, którzy sami szybko zorientowali się ,że to jest to czego potrzebowali za tą cenę. Ale zacznijmy wszystko od początku.
2009-09-11
Panele laminowane - Statystyki sprzedaży (2008)
Statystyki pochodzą z oficjalnej strony EPLF (European Producers of Laminate Flooring). Komitet ten prezentuje i publikuje corocznie zestawienia oparte na ilości sprzedaży z roku poprzedniego. Dane te dotyczą tylko europejskich producentów ,którzy są członkami EPLF.
2009-09-09
Czym najlepiej ciąć panele i deski? - porównanie
Podczas układania podłogi narzędzie do jej cięcia jest podstawowym elementem który mieć musimy. Bez niego nie mamy nawet co zabierać się za pracę. Nie należy ukrywać ,że to czy jest to markowy sprzęt i jakiej jest jakości będzie wpływać na całą jakość naszej pracy. Dlatego im lepszy sprzęt tym bardziej gładko szło nam będzie układanie. A czym najlepiej ciąc? Poniżej porówanie narzędzi odpowiednich do tego celu.
2009-11-09
Układamy panele laminowane
Panele podłogowe to obecnie jeden z najpopularniejszych rodzajów posadzek. Wysokie słupki sprzedaży zawdzięczać może on między innymi łatwości montażu. Przy odrobinie umiejętności technicznych i z kilkoma podstawowymi narzędziami jesteśmy w stanie ułożyć taką podłogę sami w kilka godzin. Podłogi takiej również w żaden sposób nie wykańczamy lakierami czy olejami. Sprawia to ,że nie potrzebujemy do tego fachowych firm, a to z kolei odejmuje od całości naszych wydatków koszt usługi układania co tym bardziej uatrakcyjnia bardzo przystępną cenę tego typu posadzek. Z drugiej strony nie należy samego układania zbytnio bagatelizować.
2009-10-11
Wybieramy podkład pod panele
Podkład jest tą specjalną warstwą ,którą dajemy między panel ,a podłoże aby zapewnić mu równą i stabilną i suchą powierzchnie na której będzie leżał. Wiele osób umniejsza znaczeniu podkładu, wielu kładzie bezpośrednio na przykład na wykładzinę, mało ludzie stosuje też folie paroizolacyjną. Jest to dużym błędem ,ponieważ dobre zastosowanie odpowiedniego podkładu to nie tylko zwiększenie trwałości i żywotności samej podłogi, ale również warunek utrzymania naszej gwarancji. Obecnie w sprzedaży istnieje kilka różnych rodzajów możliwości z jakimi możemy się spotkać, a sprzedawcy niestety nie zawsze prawidłowo uświadamiają klientów o zaletach czy wadach poszczególnych podkładów.
2009-12-10
Jak dbać o panele laminowane?
Panele laminowane w najwyższych klasach ścieralności (AC4 i AC5) mogą z całą pewnością stawać w jednym rzędzie z najbardziej trwałymi i odpornymi rodzajami podłóg jakie układamy w naszych domach. Nie znaczy to natomiast ,że nie wymagają one od nas atencji.
2011-08-31
Podkład pod panele - krok po kroku
Podkład pod panele (deskę trójwarstwową lub wykładzinę) jest bardzo ważnym elementem wykonania pogłogi pływającej. Poniżej zostały opisane najważniejsze pytania, które stawiamy sobie przed jego wyborem. Niewłaściwie dobrany podkład może w przyszłości wpłynąć na konfort użytkowania podłogi, a w najgorszym przypadku, na jej szybsze zużycie.
2011-10-13
Kilka porad jak dobrać panele podłogowe.
W pierwszych słowach należało by powiedzieć - Nie zaczynaj od podłogi! - to pierwsza i najważniejsza wskazówka dotycząca wyboru paneli podłogowych. Nasze wnętrza składają się z całej masy elementów różnych stylów od klasycznych do ultranowoczesnych, które maja wpływ na wybór naszej podłogi. Ważne jest również jakie akcesoria nabyć wraz z zakupionymi panelami i jak później naszą podłogę odpowiednio pielęgnować.
2012-03-23
Czy warto kupić panele przez Internet?
Chcąc kupić panele laminowane do swojego domu musisz zdecydować się czy zrobić to przez Internet czy też zakupów dokonać u lokalnego sprzedawcy. Możemy wymienić kilka zalet robienia zakupów przez Internet. Po pierwsze zakupy on-line oferują nam praktycznie największy wybór paneli. Żaden lokalny sklep nie może równać się z nieograniczoną liczbą artykułów, które można znaleźć w sklepach Internetowych.


znalezionych artykulów: 10Szukana Fraza/słowo to: paneleO nas / Kontakt / Regulamin / Banery / Linki / Wszystkie artykuły / Mapa serwisu
Interesuje Cie współpraca? Zajrzyj do działu Reklama
Projekt i realizacja: iTools
2010, ePodloga.pl , wszystkie prawa zastrzeżone.